Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

F.M. Partner: Přestaňte být kverulantem a užijte si Vánoce!

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Aby skutečně toto období proběhlo tak, jak má a my trávili čas se svými blízkými, je třeba si uvědomit, co vše doba adventní přináší. Pojišťovny evidují konec roku ve svých tabulkách jako období požárů, krádeží a úrazů. Jste připraveni?

8.12.2016
SDÍLEJ:

Foto: Asset Media

Na pojišťovací sektor obecně se málo kdy slyší chvála. Nejčastější kverulantství se nese v duchu: „No jo, já jim platím tolik let takový peníze a stejně když se něco stane, podle těch jejich pravidel a tabulek bude všechno jinak a nic nedostanu." nebo stejně oblíbená věta: „Pepa říkal, že takhle ta pojistka stačí a že jim to taky proplatili." Většina z nás zkrátka čte pojistné podmínky a zkoumá pojistku blíže, až když dojde ke škodné události a vyžadujeme plnění. Jako bychom začali číst návod k obsluze až ve chvíli, kdy přístroj svým intuitivním zacházením rozbijeme a chtěli uplatnit záruční opravu.

Jak předcházet „a stejně nic nedostanu"?

Využijte služeb pojišťovacího makléře! Tato rada je stejně samozřejmá, jako věta: „Před použitím si přečtěte návod k obsluze." Většina z nás to neudělá, několikrát to zkrátka klapne a „že já si nepřečetl ten návod" přijde až ve chvíli, kdy je pozdě. „Že já si tu pojistku nepřečetl až do konce" ve chvíli, kdy začne hořet obývák od adventního věnce, má dalekosáhlejší následky, než si v první chvíli dovedete představit.

Jeden příklad za všechny…

Letošní výbuch plynu rodinného domu na Kladensku měl za následek statikem nařízenou demolici i sousedící stavby, plně obydlené rodinné vilky. Kdo v tuto chvíli přebírá komunikaci s pojišťovnou? Vy. Situace, do které se díky nešťastné shodě okolností dostaly dvě rodiny, je obrovská psychická i fyzická zátěž. V danou chvíli je pojistka to, co může nastartovat novou životní etapu. Kdo v tuhle chvílí ví, jak byla pojistka nastavena, kdy a s kým byla uzavřena a kdo přebere komunikaci s pojišťovnou? Jen a jen vy. Pokud jste nevyužili služeb pojišťovacího makléře.

Jak Vám může pojišťovací makléřství pomoci? Ptali jsme se F.M. Partner:

  • Vaši škodní událost důsledně analyzujeme, doporučíme vhodný další postup a poskytneme Vám předběžný odhad výše náhrady.
  • Oznámíme vznik škody pojišťovně a zajistíme prohlídku poškozených věcí likvidátorem za účasti našeho pracovníka.
  • Provedeme vlastní dokumentaci škod.
  • V případě potřeby zajistíme vypracování odborných znaleckých posudků.
  • Postup likvidace sledujeme a o průběhu likvidace škody Vás pravidelně informujeme.
  • Zúčastníme se veškerých jednání se zástupci pojišťovny a vedeme s nimi potřebnou korespondenci.
  • Všechny případy pečlivě evidujeme a na přání Vám poskytneme podrobné výpisy Vašich pojistných událostí.

Rádi Vám pomůžeme při řešení VEŠKERÝCH pojistných událostí, tedy i v případě pojištění sjednaného před zahájením vzájemné spolupráce.

Likvidační služby společnosti F.M. Partner s.r.o. jsou poskytovány zcela zdarma.

Zaujali Vás nabízené služby? Chcete získat více informací?

Využijte kontaktní formulář zde. Po jeho odeslání budete kontaktováni naším pracovníkem, který aktivně pracuje v dané oblasti.

F.M.Partner spol. s r.o.
telefon: +420 387 023 110
e-mail: [email protected]

Autor: Asset Media

8.12.2016
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
3

Mladík zůstal tři dny uvězněn v jeskyni. Zamkli ho tam jeho kolegové

Smrt na kolejích. Ilustrační snímek
VÍME PRVNÍ / AKTUALIZUJEME

Policie vyšetřuje trestný čin z vlaku. Podle informací se v kupé stala vražda

Smržice řeší, kde budou k dostání rajčata ze skleníku. A zda nepřibude další

Již brzy ve Smržicích vysadí první rajčata v chystaném velkokapacitním skleníku, brzy se tak také zvýší počet volných pracovních míst na Prostějovsku. Zároveň by se také obyvatelé k cherry rajčatům, která ve skleníku u Smržic bude pěstovat firma Agro Haná, měli dostat.

Boj s časem: Přehrada v Portoriku začíná selhávat. Úřady evakuují 70 tisíc lidí

/VIDEO/ Portoriko dál kvůli hurikánu Maria sužují ničivé záplavy. K nim se teď přidala i výstraha od Národní meteorologické služby, která varuje před protržením přehrady na portorické řece Guajataca. Voda se už valí přes poškozenou hráz a vytvořila si koryto. V noci tak začala evakuace 70 tisíc lidí.

AKTUALIZOVÁNO

V Severní Koreji se opět otřásla země. Čína hovoří o dalším jaderném testu

Zemětřesení o síle 3,4 stupně Richterovy škály bylo zaznamenáno v Severní Koreji. Informovaly o tom čínské úřady. Podle serveru BBC s odkazem na čínské seismology k němu došlo v blízkosti místa, kde Severokorejci testují jaderné střely. Jihokorejští seismologové se však přiklánějí k přírodnímu původu.

Prohraná sázka fotbalového fanouška: Z Žižkova pěšky až do Pardubic

Na fotbalový zápas na hřišti soupeře fanoušci většinou cestují auty, vlaky nebo autobusy. Může se ale stát, že se jeden z fanoušků vsadí s hráčem svého klubu… A prohraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení