Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ASSET MEDIA

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Nejstarší spedice světa slaví 25 let v České republice

Gebrüder Weiss je nejstarším přepravním a logistickým poskytovatelem vůbec. Už více než 500 let se podnik neustále rozvíjí a postupně dozrál v globálního hráče na přepravním a logistickém trhu. Již 25. rokem působí také v ČR, kde provozuje sedm poboček a letos rozšíří své sklady na dvojnásobek kapacity.

OC Nisa láká na podzimní akce a nejnovější prodejnu turnovského družstva Granát

Nadcházející sychravé podzimní dny přímo vybízejí k toulkám po obchůdcích a kavárnách. Vedle světových značek se mohou zákazníci těšit na velmi nabitý program, který pro ně liberecké OC Nisa připravilo. „Milovníci vláčků budou nadšení z probíhající interaktivní výstavy Vláčky a Železnice, všichni si pochutnáme na Dýňobraní a milovníci nákupů si přijdou na své během oblíbené Nákupní horečky,‘‘ vyjmenovává marketingová koordinátorka centra Petra Novotná.

Štěpán Vondrášek: Kuchyně má mít duši

Je těžké odolat diktátu prefabrikátů a trendu unifikace. Většina výrobců a prodejců si slovem „nejde“ pouze usnadňuje práci. Je nová kuchyně vaším snem? Sněte ho. Studia s vlastní výrobou mohou pružněji reagovat na vaše požadavky.

Praktická součást koupelny, která nesmí chybět ani v té vaší

Koupelna je především místem, kde bychom se měli za každých okolností cítit příjemně. Návštěva studené nevytopené koupelny je tedy zcela určitě tím posledním, co bychom chtěli zejména po ránu absolvovat.

Sklo do koše nepatří! Správnou volbou je zelený a bílý kontejner

Každá česká domácnost vytřídí za rok v průměru 28 kilogramů skla.  V meziročním srovnání se neustále zlepšujeme, ale přesto by mohlo být ještě líp. Z pravidelných rozborů domovního odpadu, které provádí Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM totiž vyplývá, že až 6 kilogramů skla vyhodí každý z nás do popelnice na směsný odpad. To tak skončí bez dalšího využití na skládce.

Ekonomika roste, firmám se daří

Skladovacích prostor je nedostatek.

Úklid jako vývozní artikl

Možná se to na první pohled zdá trochu zvláštní, ale vyvážet lze i služby, a to dokonce za velmi zajímavých podmínek. České firmě Hondl Global Services, a. s. (HGS) z Kladna se podařilo tímto způsobem prodat úklid, společně s kompletní správou a údržbou nemovitostí. A že je nejen facility management dobrým vývozním artiklem, se spolu s nimi přesvědčili i kolegové ze Slovenska a Polska, díky vzájemné kooperaci nakonec vzniklo obchodní konsorcium s názvem Central Europe Janitorial Services (CEJS).

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB!

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u Vás zvoní kurýr na dveře s vizitkami, letáky či brožurami. A kdo si může objednat? Kdokoliv! Živnostníci, manažeři, zkrátka kdokoliv, kdo potřebuje tisknout! 

Nastartujte Váš online business s DHL Express

Expresní přeprava z e-shopu? Ano! Prodáváte produkty online? Chcete oslovit zákazníky z celého světa? Nabídněte jim možnost rozhodnout, kdy a jakým způsobem vybraný produkt dostanou. Mezinárodní expresní přeprava DHL Express je jasná volba těch, kteří chtějí rychlé, bezpečné a spolehlivé doručení.

Jihočeské podnikatelské vouchery - dotační program, který funguje

Právě vyhlášená výzva Jihočeských podnikatelských voucherů je v pořadí již čtvrtá, která se v rámci dotačního programu otevírá jihočeským podnikům. Mohou získat dotaci na pořízení služeb od českých výzkumných organizací v hodnotě až 150 000 Kč při spoluúčasti 25 %. Lze pořídit například měření či diagnostiku při zavádění nových výrobků, vývoj software či hardware, modelování a simulace dějů nebo design nových výrobků a jiné služby, které podnikatelský subjekt vlastními kapacitami nezvládne a které potřebuje pro své inovační aktivity.

Praktický průvodce výběrem postele

Spánkem strávíme zhruba třetinu života. Kritérií, která bychom měli zohlednit při výběru, je hned několik.  

Krajská zdravotní drží pozitivní trend hospodaření

Díky motivačnímu systému rozdělí za pololetí mezi zdravotnická oddělení přes čtrnáct milionů korun.

Starobrno slaví!

Starobrno si pro vás k letošnímu 145. výročí od založení pivovaru připravilo unikátní limitovanou edici MEDIUM 72 světlý ležák!

Kombinovaná přeprava po Hedvábné stezce

Bridging Europe and Asia. Along the Silk Road – Společnost Gebrüder Weiss je expertem na přepravní a logistická řešení mezi Evropou a Asií.

Nechápal jsem, k čemu potřebujeme RC modely aut

Zavolal jsem si tedy provozního manažera a vyzvídal, na co naši zaměstnanci při firemním úklidu potřebují modely aut na dálkové ovládání. Vysvětlil mi, že to není kvůli hraní, ale proto, aby mohli uklidit i těžko přístupné plochy pod regály, kam se s žádnou úklidovou technikou nejsou schopní dostat. Přerovnat regály by stálo příliš mnoho času, práce a peněz. Poslat pod ně autíčko s hadrem bylo rychlejší, levnější a přiznejme si, že i zábavnější. Vysvětluje provozní ředitel společnosti HONDL GLOBAL SERVICES a. s. František Hondl.

OC Nisa Liberec znovu rozdělí 100 000 korun v rámci grantového programu

Liberec – Patříte ke skupině nadšenců, kteří se rozhodli něco změnit v místě, kde žijete? Chcete například pro své děti vybudovat moderní klubovnu, vylepšit zázemí pro práci s hendikepovanými nebo zorganizovat kulturní událost? Pak vězte, že obchodní centrum Nisa Liberec vyhlašuje další ročník grantového programu, v jehož rámci rozdělí 100 000 korun mezi několik záměrů.

Nové české PST transformátory regulují toky elektrické energie z Německa

Dohromady jsou těžké jako 20 elektrických lokomotiv. Už přes dva měsíce v rozvodně Hradec u Kadaně vrčí dva PST transformátory a chrání českou přenosovou soustavu před neplánovanými toky elektřiny.

Podívejte se na atraktivní designové novinky litých kol pro rok 2017

Nadcházející jaro přináší také novinky od prémiových značek litých kol AEZ a DOTZ, které si již nyní můžete prohlédnout v novém 3D konfigurátoru kol. Ten obsahuje kompletní nabídku bezpečných kol, to znamená kol, která mají potřebnou homologaci pro provoz na veřejných komunikacích ČR. A jakými novinkami si nově můžete vyzdobit svůj vůz?

Plynaři pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů

Právě probíhající zima důkladně prověří aktuální stav plynových spotřebičů, které se starají o vytápění našich domů nebo bytů. Pro ty, kteří již tuší, že stav jejich plynového kotle nebo topidla není právě nejlepší a spotřebič již pomalu dosluhuje, přinesou nadcházející jarní měsíce příležitost něco s tím udělat.

VitalBite: Profesionalita a láska ke psům

Pro všechny majitele je zajištění co nejzdravějšího jídelníčku pro jejich psy tou největší výzvou. Základním pravidlem je, že psovi musí potrava chutnat a zároveň musí vyhovovat zdravotním a biologickým požadavkům spojeným s vývojem zvířete, jeho růstem a fyziologií.

Lékaři Krajské zdravotní drží prvenství v ČR

Prvenstvím v rámci České republiky se mohou pochlubit renomovaní lékaři Kliniky úrazové chirurgie Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., a Artroskopického centra při ústecké Masarykově nemocnici. Pod vedením MUDr. Lubomíra Koppa, Ph.D., provedli vysoce specializovaný výkon na loketním kloubu. Jednalo se o artroskopicky asistovanou osteosyntézu zlomeniny hlavičky vřetenní kosti, která byla prvním výkonem tohoto typu v rámci české operativy.

AMPER 2017 - SVĚT ELEKTROTECHNIKY A INFORMATIKY OPĚT V BRNĚ

Ve dnech 21. – 24. 3 . 2017 se brány brněnského výstaviště otevřou největší středoevropské veletržní akci v oborech energetiky, elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. Představí se 600 firem z 22 zemí světa.

Letos poprvé můžeme třídit i na zasněžených sjezdovkách!

Třídění odpadu se stalo každodenní součástí většiny Čechů. A aby bylo co nejdostupnější, seznam míst, kde lze už třídit, se neustále rozrůstá. Díky tomu už můžeme naprosto běžně třídit nejen ve svých domovech, ale i na ulici, v práci, ve škole, v obchodních centrech, na nádražích, na vybraných festivalech… Zkrátka na každém kroku. A díky projektu Čistý festival se letos téma třídění odpadu dostalo i do nejnavštěvovanějších zimních středisek!

Víme jak na zimní zahrady

Společnost AZ Ekotherm je největším výrobcem dřevěných zimních zahrad v České republice. Tým pracovníků divize zimních zahrad za dobu své dvacetileté existence zrealizoval více než 1600 zimních zahrad různých velikostí a tvarů. I když samotnému zahájení výroby předcházela důkladná technická a projekční příprava, bylo po získání dalších zkušeností z výroby, montáží a samotného provozu co vylepšovat. Všechny impulsy od zákazníků byly pečlivě zvažovány a výsledkem jsou zimní zahrady, které snesou srovnání s evropskou špičkou.

Na AMPERU představí vizi Průmysl 4.0 MES PATRIOT a transformaci Windows na RTOS

Mezi téměř šesti sty vystavovateli se na jubilejním 25. ročníku veletrhu AMPER návštěvníci znovu setkají s produkty společnosti dataPartner. Expozice firmy bude součástí největšího veletrhu ve střední Evropě v oboru elektrotechniky na brněnském Výstavišti, konkrétně v pavilonu V, stánek č. 2.09. dataPartner přiblíží aktuální trendy v oblasti spolehlivých a časově přesných real-time aplikací s použitím MS Windows nebo v oblasti informačních systémů kategorie MES pro výrobní prostředí.

PreVital, to nejlepší pro Vaši kočku

Kočka je masožravec, který je zvyklý v přírodě jíst a lovit několikrát denně. Uspokojit nutriční a mnohdy i gurmánské potřeby koček coby domácích mazlíčků je pro chovatele častým oříškem. Značka PreVital přináší na český trh novinku v podobě vysoce kvalitního krmiva pro kočky, které respektuje nutriční požadavky zvířete a usnadňuje kompletaci krmné dávky chovatelům.

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku dnes není žádný problém. Jejím provozem si uživatelé nejen významně sníží účty za elektřinu, ale přispějí i ke zlepšení životního prostředí využitím obnovitelných zdrojů k výrobě elektřiny.

Vydávají se vaši zaměstnanci na služební cesty? Zjednodušte administrativu

Práci ekonomického oddělení i samotných zaměstnanců, kteří služební cesty absolvují, ulehčuje modul Služební cesty programu Docházka od společnosti RON Software. Ušetříte tak čas a získáte okamžitý přehled vyúčtování a přesná data pro výpočet mezd, a to bez účtování v hotovosti.

  • 1
  • 2

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení