Eshopy pod povrchem, aneb o čem se tolik nemluví. Tak zní podtitul již osmého ročníku úspěšné konference Ecommerce forum. Jste marketér, manažer, majitel eshopu či franšízy nebo stratég značky? Ecommerce forum by rozhodně nemělo vypadnout z vašeho kalendáře. Zapamatujte si datum 3. září 2015 a přijďte načerpat zkušenosti od těch největších odborníků z Česka i ze zahraničí!

Aktuální Ecommerce forum, jak už jeho název napovídá, se na řízení a provoz eshopů podívá z trochu jiného, netradičního pohledu. Primárně se nezaměří na samotné fungování eshopů, ale na oblasti, které s online obchodováním sice nepřímo, ale velmi výrazně souvisí. Pokud vás zajímá, jaká je role psychologie, práva nebo třeba lidských zdrojů a jak souvisí s všudypřítomným marketingem, pak je pro vás zářijové Ecommerce forum jako stvořené.

Pořadatelům konference, kterými jsou asociace ADMEZ a agentura Dark Side, se podařilo zajistit účast špičky české i zahraniční ecommerce. Při skládání programu využili zkušenosti z nedávné mimořádně úspěšné konference Shopexpo a Ecommerce forum se tak stane skvělou příležitostí jak pro načerpání zkušeností z praxe, tak pro networking a řešení konkrétních situací a problémů. Informace o vstupenkách najdete už nyní na webu www.ecommerceforum.cz. Při registraci do 14. srpna je cena vstupenky 3900 Kč, při pozdější registraci 4900 korun.

Jako hlavní hvězda programu vystoupí Raimund Paetzmann, specialista na logistiku světového gigantu Amazon. Právě v září otevře Amazon v Dobrovízi u Prahy nejmodernější distribuční centrum o rozloze třinácti fotbalových hřišť, které se zapojí do celoevropské logistické sítě. Přímo zevnitř Amazonu se tak dozvíte, jaké jsou trendy v logistice a jak jedna z největších světových společností tyto trendy následuje a implementuje v každodenním provozu.

Mezi přednášejícími se objeví kouč a lektor Jaroslav Průša nebo manažeři předních českých eshopů Petr Billy (Alpine Pro) a Petr Tureček (CeWe Color). Jiří Štěpán z Etnetera Activate vysvětlí, jak efektivně pracovat s daty zákazníků, Marek Krška ze NetDirect představí trendy v prezentaci produktů a Jan Daniel z Q2 Interactive poradí, jak naplno využít potenciál newsletterů.

Po skončení závěrečného bloku přednášek bude následovat grilování a afterparty, na které se sejdou hosté i přednášející a budou moci probrat konkrétní otázky. Samozřejmostí je i občerstvení během celé akce. Využijte unikátní možnosti posunout váš eshop!

Kompletní program najdete na adrese www.ecommerceforum.cz.