Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SPORTOVNÍ HRY SENIORŮ JSOU JIŽ ZA DVEŘMI

Praha přivítá aktivní seniory z celé republiky již 30.5. na Stadionu DDM Kotlářka v Dejvicích na 9.ročníku Sportovních Her Seniorů České republiky.

11.5.2018
SDÍLEJ:

Foto: Buď Fit Seniore z.s.

Organizace Buď Fit Seniore z.s. ve spolupráci s Českou asociací Sport pro všechny z.s. společně připravili  15 akcí, které se budou letos konat téměř ve všech krajích České republiky v průběhu května až listopadu.

Autorem konceptu s tímto obsahem je mistr světa a Evropy ve sportovním aerobiku a známý fitness trenér David Huf. 

Motto akce zní „ Věk je jen číslo“.

„ Aktivní životní styl, pohyb a setkávání jsou stěžejní nosná témata seriálů našich akcí“ říká jejich zakladatel a organizátor David Huf.

Našim Cílem je upozorňovat na to, že stáří není nemoc…! a že neustále rostoucí skupina seniorů jsou lidé aktivní se zájmem o své zdraví a celospolečenské dění.

Chceme vytvářet positivní atmosféru a podmínky které jsou pro účastníky důstojné a program se zajímavým obsahem s pestrou nabídkou soutěží v jednoduchých sportovních disciplínách, možnostmi setkání se se známými osobnostmi nejen ze světa sportu, škálou nabídky ze stran partnerů a možnost pro prezentaci celorepublikovým i regionálním organizacím s nabídkou činností pro seniory“ doplňuje David Huf.

Akce Sportovní Hry Seniorů ČR 2018 se uskuteční za finanční podpory Hlavního města Prahy, Nadačního fondu Veolia, Pražských Služeb a.s., České Unie Sportu, Dr.Maxe  a mnoha dalších partnerů.      

Záštitu nad akcí poskytla primátorka HLMP Adriana Krnáčová, náměstek pro sport a dopravu Petr Dolínek, vládní zmocněnec pro sport Milan Hnilička, Česká Unie Sportu, místostarosta MČP4 Zdeněk Kovářík, místostarostka MČP4 Iva Kotvová.

Přihlášky a více informací k akci Sportovní Hry Seniorů České republiky konané 30.5.2018 v Praze, ale také ke všem dalším 14 akcím konaných v regionech ČR naleznete na :

 

 

  

Autor: Komerční sdělení

11.5.2018
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Prezident Miloš Zeman
19 5

Kauza Peroutka? Byla chyba citovat článek, který nelze nalézt, řekl Zeman

Bronzová situla - vědro z Kladiny u Sezemic stále prochází péčí restaurátorů. Nádoba přisla na východ Čech před 3000 lety. Jak a proč se nyní snaží zjistit mezinárodní tým archeologů.
3

Unikátní archeologický nález z Pardubicka dramaticky přepisuje dějiny Evropy

Z Hillaryho výšvihu na Mount Everestu zbyl jen svah, tvrdí horolezci

Namísto legendárního skalního výstupku zvaného Hillaryho výšvih, který se nacházel těsně pod vrcholem Mount Everestu, zůstal jen pozvolný sněhový svah. Z donedávna dvanáctimetrové svislé skalní stěny se totiž utrhl asi pětimetrový kus, který se zřítil do propasti. Potvrdili to horolezci, kteří se z nejvyšší hory světa nedávno vrátili.

Ukrajinská policie zasahovala ve 35 fotbalových týmech. Kvůli uplácení zápasů

Ukrajinská policie podnikla rozsáhlou razii ve 35 fotbalových klubech, které jsou na vrcholu ukrajinské ligy. Kriminalisté odhalili 57 případů podplácení, zapleteno do nich bylo na 328 lidí z pěti organizovaných kriminálních skupin. Policie zatím zatkla jednoho rozhodčího.

České zkušebny s umělými klouby nešvindlovaly, popírá zjištění EU Jakub Král

/ROZHOVOR/ Umělé klouby, které vpustily na trh dvě české zkušebny, nemusí být bezpečné pro pacienty. Tvrdí to alespoň Evropská komise. Zkušebny podle ní opakovaně propadly v auditech a měly by se zavřít. České úřady navíc podle Evropské komise o chybách léta věděly, ale nezasáhly. Co na to říká Jakub Král - bývalý poradce ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha a současně právník, který se auditů ve zkušebnách v průběhu několika let účastnil jako národní legislativní expert? 

Před 73 lety zemřel Heinrich Himmler, nejurputnější propagátor čisté Třetí říše

Ačkoli spáchal jedny z nejhorších zločinů v dějinách lidstva, spravedlivý proces nikdy nepodstoupil. Řeč je o Heinrichu Himmlerovi, bývalém vedoucím gestapa a organizátorovi hromadného vyvražďování nejen židovského obyvatelstva. Právě dnes uplynulo 73. výročí jeho smrti v německém Lüneburgu. Život si vzal sám, pohřben je neznámo kde.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT