Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Green Plus radí firmám s restrukturalizací a reorganizací. Má tým profesionálů

Green Plus je ryze česká společnost, která za dlouhá léta praxe vybudovala tým, jenž dokáže svými odbornými radami a systematickým školením v oblasti manažerského rozvoje a komunikace přispět k efektivnímu růstu a výkonnosti firem. Pro každou firmu nabízí vždy individuální řešení

31.10.2016
SDÍLEJ:

Foto: Green Plus

Manažerský a lektorský tým společnosti Green Plus má bohaté zkušenosti v poradenství, koučování a s vedením tréninkových a rozvojových projektů. Pro klienty zajišťuje takzvaně na míru projektové leadry, interim manažery i celé realizační týmy, školení, semináře, produktová školení. Na klíč připravuje i výjezdy specializované na posílení týmového ducha se zaměřením na růst a zlepšení týmových dovedností a týmových hodnot.

Nabídka pro top manažery

V oblasti poradenství v systémech řízení nabízí Green Plus individuální služby pouze pro top manažery firem, součástí je školení, koučink a poradenství v oblasti systémového a procesního řízení v konkrétní firmě. V rámci těchto služeb je i psychologická podpora a terapeutická pomoc top manažerů při vysoké zátěži při řízení podniku.

Poradenství a pomoc pro management firem

Green Plus rovněž poskytuje poradenství managementu firem při reorganizaci firmy, přičemž v zastoupení za management přebírá jednání se zaměstnanci při analyzování a nastavování účinných postupů činností. Green Plus se zabývá důkladným interním auditem kvality firem, zajišťuje podporu vedení firmy při externích auditech a navrhuje potřebná opatření a projekty.

Interim manažeři Green Plus disponují zkušenostmi

V rámci spolupráce s Českou asociací interim managementu je společnost Green Plus schopna nabídnout svým klientům prověřené a velmi zkušené interim manažery na různé pozice na potřebnou dobu. Jde o manažery, kteří mají za sebou řadu úspěšně realizovaných projektů a mnoho z nich i velmi úspěšnou kariéru a realizované projekty v zahraničí. Spolupráce může být krátkodobá (včetně jednorázového zavedení a přípravy na externí certifikační audit), nebo dlouhodobá, taková, která firmu povede k vybudování úspěšného podniku. Mezi klienty společnosti Green plus patří například německá firma AZ Intec GmbH, Bosch, Siemens nebo také firmy: Baby Direkt, Carmen flora Perito. Majitelem společnosti Green Plus je Dr. Ing. Vít Buchta, jenž má za sebou dlouhodobou praxi s řízením českých i zahraničních firem coby jednatel a generální ředitel, disponuje bohatými zkušenostmi ze zahraničního obchodu, působí jako poradce majitelů a TOP manažerů českých firem a jako aktivní interim manažer.

Pokud vás nabídka služeb společnosti Green Plus zaujala, najdete podrobnější informace na stránkách www.greenplus.cz.

Autor: Komerční sdělení

31.10.2016
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Prezident Miloš Zeman
19 5

Kauza Peroutka? Byla chyba citovat článek, který nelze nalézt, řekl Zeman

Bronzová situla - vědro z Kladiny u Sezemic stále prochází péčí restaurátorů. Nádoba přisla na východ Čech před 3000 lety. Jak a proč se nyní snaží zjistit mezinárodní tým archeologů.
3

Unikátní archeologický nález z Pardubicka dramaticky přepisuje dějiny Evropy

Z Hillaryho výšvihu na Mount Everestu zbyl jen svah, tvrdí horolezci

Namísto legendárního skalního výstupku zvaného Hillaryho výšvih, který se nacházel těsně pod vrcholem Mount Everestu, zůstal jen pozvolný sněhový svah. Z donedávna dvanáctimetrové svislé skalní stěny se totiž utrhl asi pětimetrový kus, který se zřítil do propasti. Potvrdili to horolezci, kteří se z nejvyšší hory světa nedávno vrátili.

Ukrajinská policie zasahovala ve 35 fotbalových týmech. Kvůli uplácení zápasů

Ukrajinská policie podnikla rozsáhlou razii ve 35 fotbalových klubech, které jsou na vrcholu ukrajinské ligy. Kriminalisté odhalili 57 případů podplácení, zapleteno do nich bylo na 328 lidí z pěti organizovaných kriminálních skupin. Policie zatím zatkla jednoho rozhodčího.

České zkušebny s umělými klouby nešvindlovaly, popírá zjištění EU Jakub Král

/ROZHOVOR/ Umělé klouby, které vpustily na trh dvě české zkušebny, nemusí být bezpečné pro pacienty. Tvrdí to alespoň Evropská komise. Zkušebny podle ní opakovaně propadly v auditech a měly by se zavřít. České úřady navíc podle Evropské komise o chybách léta věděly, ale nezasáhly. Co na to říká Jakub Král - bývalý poradce ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha a současně právník, který se auditů ve zkušebnách v průběhu několika let účastnil jako národní legislativní expert? 

Před 73 lety zemřel Heinrich Himmler, nejurputnější propagátor čisté Třetí říše

Ačkoli spáchal jedny z nejhorších zločinů v dějinách lidstva, spravedlivý proces nikdy nepodstoupil. Řeč je o Heinrichu Himmlerovi, bývalém vedoucím gestapa a organizátorovi hromadného vyvražďování nejen židovského obyvatelstva. Právě dnes uplynulo 73. výročí jeho smrti v německém Lüneburgu. Život si vzal sám, pohřben je neznámo kde.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT