Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hledáme pracovníka pro práce v Německu

10.8.2017
SDÍLEJ:

Foto: MAKO GMBH

Autor: Komerční sdělení

10.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Služby - Úklid servisu 17 000 Kč

Do společnosti Auto Jarov hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici pracovník/pracovnice úklidu. Náplní práce je zajištění čistoty autosalonů a sociálního zařízení. Pracuje se na směny po-pá ranní: od 6:00h. - 14:30h. a 1x do týdne odpolední: od 6:00h.-18:00h. a 1x sobota do měsíce: od 7:00h. - 14:00h.

Gastronomie - Kuchaře/kuchařku 33 000 Kč

Restaurace v Praze-Uhříněvsi přijme kuchaře - kuchařku, na HPP a dlouhodobou spolupráci. Nabízíme základní plat 33.000 Kč + odměny, dlouhý/krátký týden. Požadujeme: pracovitost, samostatnost, pečlivost, čistotu. Jsme česká restaurace s pivovarem.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 14 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: ZZ, Pracoviště: Ostrava, - zateplování fasád , - práce se skelnou vatou, - práce ve výškách, Kontakt: telefonicky 9,00 - 15,00h, osobně - každou středu od 8,00 do 11,00 na Serafinova 359/6, Ostrava. Pracoviště: Borbely stav s.r.o., Serafinova, č.p. 359, 719 00 Ostrava 19. Informace: Vasyl Chonka, +420 775 405 747.

Administrativa - Sekretářka 20 000 Kč

Sekretářka. Náplň práce: administrativní činnost v pojišťovací kanceláři, nabídky pojistných smluv, telefonní a osobní komunikace se stávajícími klienty, pochůzky po úřadech. Praxe v pojišťovnictví nebo bankovnictví.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Duben ve znamení letních teplot.
6

OBRAZEM: Nejlepší fotografie týdne

Stanislav Šulc.
8

Komentář Stanislava Šulce: Kéž zákaz kouření vydrží aspoň pět let

Hrůzné nálezy z popelnic a tři tisíce pokut v jednom dni: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 20. dubna 2018.

Švédský dýdžej Avicii zemřel v Ománu, trpěl zdravotními problémy

Jeden z nejúspěšnějších světových dýdžejů Avicii, který napomohl globálnímu rozmachu elektronické hudby, byl v pátek nalezen mrtvý v Maskatu, hlavním městě Ománu. Bylo mu osmadvacet let. Příčina smrti nebyla zveřejněna. Avicii odešel před dvěma lety do "předčasného důchodu", přičemž v posledních letech veřejně mluvil o svých zdravotních problémech, včetně zánětu slinivky, vyvolaném nadměrným pitím.

Zklamaný Tůma z kladenských Rytířů: Ostudu jsme neudělali

Kladenští Rytíři potřebovali alespoň bod, aby si udrželi naději na postup do extraligy. A svou naději také dlouze živili, když ještě čtyři minuty před koncem drželi nerozhodný stav 1:1. Na jediném gólu Kladenských měl svůj podíl také jeden z letošních kapitánů Kladna David Tůma. Pouze těžko hledal slova po prohře, která Rytíře odsoudila k dalšímu roku ve WSM lize.

Palestinci volí v Gaze novou taktiku - pouštějí draky s Molotovovými koktejly

Palestinci, kteří už čtyři týdny demonstrují u hranice Pásma Gazy s Izraelem, přišli s novou taktikou - snaží se pouštět nad izraelské území dětské létající draky, k nimž přivazují Molotovovy koktejly. Na pátek připravují vypuštění desítek draků nad izraelské území, z nichž mnohé mají nést vzkaz: "V Palestině pro vás není místo".

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT