Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Když chybí systém, chtějte RON Software

Společnost ABS Jets, a. s. patří mezi dlouholeté zákazníky společnosti RON Software. Klient v minulosti řešil problém se seznamováním zaměstnanců s nařízeními a směrnicemi a také evidencí, kdo se s dokumentem již seznámil. Vše probíhalo standardním papírovým způsobem, který bylo potřeba zefektivnit a převést do elektronické podoby. Současně vznikla potřeba ve společnosti implementovat elektronický systém monitorující docházku zaměstnanců.

12.6.2018
SDÍLEJ:

Foto: Asset Media

Po průzkumu trhu padla volba na RON Software. Pomocí jejich produktů se daly vyřešit všechny záležitosti najednou – a nejen to. Společnost zaujalo také plánování směn a výpočty cestovních náhrad.

Postupně byly ve společnosti implementovány produkty Docházka a Personalistika. V jednotném webovém prostředí v RON Portálu mají zaměstnanci k dispozici svou docházku, přehled naplánovaných směn, mohou si vypočítat cestovní náhradu za služební cestu. Podařilo se také zpracovat import plateb provedených platební kartou na služební cestě a zařadit tyto platby do evidence ke konkrétní cestě.

Distribuce směrnic se provádí centrálně, kdy personalista rozešle dokument dle pracovní pozice, nebo střediska zaměstnancům. Těm přijde automaticky e-mailová notifikace. Přes webové rozhraní se s dokumentem seznámí a potvrdí jeho přečtení. Personalista, případně nadřízený zaměstnance tak velmi snadno získá přehled, kdo se ještě s dokumentem neseznámil.

Plánování směn je kontrolováno na požadované počty zaměstnanců potřebných pracovních pozic na směnách. Plánování směn v ABS Jets podléhá častým změnám a řídí se potřebou jejich klientů.  V případě, že dojde k přeplánování směny zaměstnanci, je mu automaticky zaslán e-mail se změnou.

Hlavní přínosy implementace RON Software by se daly shrnout do následujících bodů:

  • Úspora nákladů na tisk dokumentů
  • Ušetření času při obcházení zaměstnanců a shánění podpisu
  • V jednom systému jsou docházka i personální agendy
  • Ověřování uživatelů RON Portálu v Active Directory – uživatelé si nemusí pamatovat další heslo do systému
  • Pořízení systému za rozumnou cenu

Po úspěšném nasazení docházkového a personálního systému se společnost rozhodla také pro implementaci mzdového systému, která se v těchto dnech rozbíhá.

Profil ABS Jets

ABS Jets je největším českým provozovatelem business jetů s bázemi na letištích v Praze a v Bratislavě. Poskytuje kompletní portfolio služeb privátní letecké dopravy: správu letadel, údržbu letadel a zachování letové způsobilosti, pozemní handling a hangárování, dispečink plánování letů, služby jet charter a brokerage, travel management. 

Profil RON Software

Společnost RON Software v minulém roce oslavila již 25 let své existence. Výsledkem poctivé práce celého týmu je více než 4 000 zákazníků a v systémech jsou zpracovávány údaje více než 500 tisíců zaměstnanců.  O historii společnosti vnikl samostatný web – www.ctvrtstoletispolu.cz

Portfolio firmy tvoří produkty zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů. Vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému. Provádí také outsourcing mezd a vedení účetnictví.

Více informací o společnosti RON Software najdete na www.ron.cz

 

Komerční článek
Autor: Asset Media

12.6.2018
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
5

Trest smrti po dvaceti letech. V Nebrasce popravili prvního člověka od roku 1997

Vteřiny dne 14. srpna 2018

Zřícení mostu, překrucování historie a zrušená cesta do Číny: Vteřiny dne

Humanitární loď Aquarius zakotví na Maltě. Migranty si rozdělí pět zemí EU

Záchranná loď Aquarius, jež od pátku bezcílně pluje Středozemním mořem, získala povolení zakotvit u břehů Malty. Migranty, kteří se nacházejí na její palubě, si následně rozdělí pětice evropských zemí, a to včetně Německa, Portugalska či Španělska. Podle agentury Reuters má nejvíce běženců, šedesát, přijmout Španělsko. 

Guvernérem ve čtrnácti letech? V americkém Vermontu kandiduje středoškolák

Ethan Sonneborn nedávno oslavil čtrnácté narozeniny. Na rozdíl od svých vrstevníků si ale nehraje na školním hřišti, nýbrž pilně pracuje na své předvolební kampani. Ambiciózní středoškolák se totiž chce stát příštím vermontským guvernérem.  

Mafie z UEFA? Tvrdík i fanoušci rozdýchávají popravu Slavie

Konec snu o Lize mistrů byl pořádně hořký. Fotbalisté Slavie, její funkcionáři i fanoušci cítí po úterním vyřazení ve 3. předkole obrovskou křivdu. Hlavní viník? Rozhodčí, potažmo samotná evropská fotbalová unie UEFA. 

Svoboda není samozřejmost. Lidovci chtějí k výročí roku 1968 ukázat její význam

Lidovci uspořádají příští týden u příležitosti 50. výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa sérii debat a vzpomínkových akcí, kterými chtějí ukázat, že svoboda není samozřejmost. Řekl to dnes po jednání celostátního výboru KDU-ČSL předseda strany Pavel Bělobrádek.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT