Pro rozšíření nabídky našich služeb v Mladé Boleslavi hledáme v nejbližší době pracovníky/pracovnice:

KONSTRUKTÉR CAD CATIA V5
Náplň práce: provádění konstrukčních 3D/2D prací v SW CATIA V5 v oblasti výroby automobilů a všeobecného strojírenství.

SPECIALISTA SIMULACÍ A PROGRAMOVÁNÍ
Náplň práce: provádění robotických simulací v SW Process Simulate, programování robotů a průmyslových zařízení off-line a on-line.

Požadavky na uchazeče:

  • úspěšně dokončené technické vzdělání (USO, VŠ)
  • komunikativní znalost NJ případně AJ
  • znalost některého z konstrukčních či simulačních programů

Nabízíme:

  • zaměstnání v úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
  • práci na projektech pro světové výrobce automobilů
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s pružnou pracovní dobou, možností práce v zahraničí, 5 týdnů dovolené
  • nadprůměrné mzdové ohodnocení, bonusy na základě pracovních a hospodářských výsledků, odměny při pracovních a životních jubileích, profesní růst a osobní rozvoj
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, Multisport kary či Unišek+, a další)
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí, fungující zázemí a špičkově vybavené CAD pracoviště

Vzbudili jsme ve Vás zájem? Pak nám zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: Info.cz@hls-group.com nebo poštovní adresu: HLS Czech s.r.o., Pod Borkem 318, 293 01 Mladá Boleslav.

www.hls-group.com
jednatel: Vladimír Soumar